RENKLERİYLE YAZ - KIŞ GÖZ MAKYAJI IMKANI SUNAN PALET; CATHERİNE ARLEY

by - Ağustos 22, 2016

Uzun aradan sonra Merhabaa,


Hala burada kalanlarınıza çok teşekkür ederim, biliyorum bu seferki ara biraz uzun oldu. Bu kadar aradan sonra nasıl bir yazıyla geri dönsem diye düşünüyordum ki bence en doğru karar oldu!

Yaz - Kış elimden düşürmediğim palet;
CATHERİNE ARLEY 12 NUMARA

Fiyatı: 15 - 20 TL arası

Renklerin güzelliğini daha yakından incelemek isterseniz, buyrunuz.


İçinde kahvenin en güzel tonlarının yanı sıra, renk katmak isterseniz diyede sarıdan gold'a, yeşilden buz mavisine renkleri bulunduruyor. Bu da size yaz - kış bu paleti kullanma imkanı veriyor. İçerisindeki bütün renkler sedefli bu yüzdende biraz tozutma yapabiliyor. O yüzden bu paleti kullanacaksam eğer ilk göz makyajından başlamayı tercih ediyorum. Renkleri oldukça pigmentli, far bazına gerek dahi yok, sadece göz kapaklarımda çizgilenme olmaması için yinede tercih ediyorum. Hangi göz bazını kullandığımı merak ederseniz buradan bakabilirsinizBazsız, sadece dokunmayla bu kadar pigmentliler siz düşünün :)
Tek paletle size göz makyajı yapma imkanı sunuyor, kısacası fiyat performans açısından ve renklerin güzelliği için tekrar alacağım bir palet olur kendisi, tabiki dibini görebilirsem...

Sevgiyle Kalın

Diğer Yayınlar

8 yorum

 1. harika renkler hepsi çok güzel :) kız arkadaşıma almak nasip olur inşallah

  YanıtlaSil
 2. Çok beğendim çok güzel :)))

  YanıtlaSil
 3. Dilara hanım siteniz tam bayanlara göre tebrikler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yakında erkekleri de ilgilendirecek konular olacak takipte kalın :)

   Sil
 4. Dilara hanım yazılarınızı yakından takip ediyoruz. Paylaşımlarınızın akıcılığı oldukça güzel. Böyle paylaşımalara devam lütfen..

  YanıtlaSil